wtorek, 3 lipca 2012

but it is for women!

Tym razem moją muzą stało się zdjęcie na stronie icanteachyouhowtodoit.Jeśli chodzi o wykończenie kołnierza to była to miłość od pierwszego wejrzenia ♥
Inspirację zrealizowałem po raz kolejny w second-handdzie. Moje collar tips pierwotnie były hawtkami, które "zdobiły" gruby sweter, a jakże w rozmiarze XL ;) W połączeniu z łańcuszkiem znalazłem dla nich nowe zastosowanie.
Biała koszula należała do taty w latach jego młodości. Sweter pochodzi z H&M z działu damskiego. Jest to potwierdzenie na bezzasadność dzielenia na damskie/męskie, gdyż w poszczególnym wydaniu dana rzecz nabiera innego charakteru, przez co wygląda nieszablonowo.
Sebastian.


english: Picture on the site icanteachyouhowtodoit. became my muse this time. This finising of collar was a love at first site ♥ 
For the second time I found an inspiration in second-hand. My collar tips primary was an embroidery which "adorned" a thick sweater in size XL obviously ;) I found new use of it in merging it with a chain. 
A white shirt was my dad's, he wore it when he was young. A sweater I got from H&M's ladies department. This is a confirmation that division between male and female is useless, because in each edition a single item get a new character and that makes it look unconventional.


(Sebastian wearing dad's shirt, trousers hand-made, sweater, shoes and socks H&M, coat J&J)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz